Uwaga!

Z dniem 02.10.2022. Zostaje wprowadzona zmiana rozkładu jazdy autobusów na trasie GŁOGÓW.

Prosimy o zapoznanie się z nowym rozkładem jazdy.

 

Rozkład jazdy obowiązujący od 02.10.2022.

LP.PrzystanekStart pracy
06:30
Start pracy
18:00
1Głogów Rondo04:2515:55
2Głogów Mops04:2615:56
3Głogów WKU04:2816:00
4Głogów Keplera04:2916:02
5Bytom Odrzański04:5416:15
6Nowa Sól ul. Wrocławska x Nitki05:0816:35
7Nowa Sól Dworzec PKP05:1416:41
8Nowa Sól ul. Kościuszki x Słoneczna05:2016:46
9Modrzyca05:2316:53
10Otyń05:2616:56
11Niedoradz05:3617:06
12Amazon (POZ2)06:1517:45
Powrót
Lp.PrzystanekKoniec pracy
17:00
Koniec pracy
04:30
1Amazon (POZ2)17:1504:45

Rozkład jazdy obowiązujący do 02.10.2022.

LP.PrzystanekStart pracy
06:30
Start pracy
18:00
1Głogów Rondo04:2515:55
2Głogów Mops04:2615:56
3Głogów WKU04:2815:58
4Głogów Keplera04:2915:59
5Bytom Odrzański04:5416:24
6Nowa Sól05:1316:43
7Nowa Sól Piłsudskiego przy Witosa05:2016:50
8Modrzyca05:2216:52
9Otyń05:2516:55
10Niedoradz05:3517:05
11Amazon (POZ2)06:1517:45
Powrót
Lp.PrzystanekKoniec pracy
17:00
Koniec pracy
04:30
1Amazon (POZ2)17:1504:45











Numer telefonu przewoźnika obsługującego trasę

PKS SZCZECIN 570-333-422